KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624359
nr 1462 4359
Oidentifierad konstnär. Signerad Holmquist, Barn. Olja på duk, 38x33, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:12:42
All världens barn (Lisa Larson)